O firmie

 Nasza firma od początku swej działalności specjalizuje się w naprawie i obsłudze serwisowej opon przemysłowych OTR. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników, wprowadzamy  innowacyjne na polskim rynku technologie w zakresie napraw opon. Jesteśmy prekursorem na rynku polskim napraw na gorąco w technologii TAP RAP, umożliwiającej naprawę największych i najbardziej skomplikowanych uszkodzeń bocznych i czołowych w oponach radialnych i diagonalnych. 

Cały czas poszerzamy swą ofertę o nowe usługi i produkty, dzięki czemu serwisujemy i dostarczamy opony praktycznie na każdy pojazd kołowy.

     Naszym głównym celem jest sprostanie aktualnym wymaganiom klientów i zapewnienie im pełnej satysfakcji poprzez fachową obsługę i realizację procesu naprawczego, sprzedażowego i doradztwa. Dostosowując ofertę firmy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów znajdujemy najbardziej optymalne i ekonomiczne rozwiązania zaistniałych problemów z oponami. Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy.

     Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie i o wysokiej jakości. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Pracownicy naszej firmy to kadra specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży opon i certyfikaty światowych producentów technologii napraw – Tap-Rap Tyre Repairing System, Monarch Vulcanising Systems, Rema Tip Top Stahlgruber, a także certyfikat potwierdzający obsługę sewrwisową producenta opon przemysłowych OTR – Goodear Dunlop Tires Polska.

Posiadamy także aktualne zezwolenia na zbiórkę i transport odpadów.

Zapraszamy do współpracy